فروشگاه بنگ گود | خرید انواع گوشی موبایل شیائومی

فروشگاه بنگ گود: سفارش از چین ، خرید از سایت های خارجی

خرید گوشی موبایل، ساعت هوشمند ، تبلت

اینترنت و خرید اینترنتی یکی از واقعیت های جدانشدنی از زندگی ما انسانها در سال های اخیر است. بنگ گود یک فروشگاه اینترنتی است با کمی تفاوت هم در نوع خدماتی که ارائه می کند و هم در اندیشه و نگرشی که نسبت به مشتریان خود دارد و یا ضمانت هایی که خود را متعهد به آنها می داند و به طور کلی همه آن چیزی که قرار است انجام شود تا شما یک خرید لذت بخش و خاطره انگیز داشته باشید.

 

بنگ گود فقط واسطه شما برای خرید از چین نیست

شاید یکی از جنبه های بارز این فروشگاه آنلاین امکان خرید از کشور چین باشد. البته ارتباط ما‌ یعنی دسترسی شما، به بازارهای چین همه قابلیت ها و ویژگی های ما در تجارت الکترونیک نیست. چرا که بنگ گود دیگر همان ایده نوپای قدیم نیست. بنگگود امروز به فروشگاهی بزرگ بدل شده که افزایش تعداد مشتریان این فروشگاه باعث شده تا انبار های کالا را یکی پس از دیگری در ایران افتتاح کرده تا آنچنان که مشتریان دوست دارند، آنچه که می خرند را سریعا تحویل بگیرند.

ما در راستای توسعه همه جانبه خدماتمان نسبت به موجود کردن کالاهای مختلف خارجی در انبارها اقدامات قابل توجهی به عمل آورده ایم. مدیریت و سهامداران بنگ گود، همواره یک واقعیت انکار نشدنی را به صورت جدی دنبال کرده و می کنند آن هم  جلب رضایت مشتریان است.

 

چگونه فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد را بشناسیم؟

البته این مسئله یعنی توجه به خواسته مشتریان آنقدر دستمایه سودجویی عده‌ای قرار گرفته که متاسفانه در ایران به یک شعار بدل شده است. شعاری که شنیدن آن برای مشتریان چندان دلچسب نیست. اما هر مشتری آگاهی می داند که هرگز در هیچ موضوعی نمی توان قضاوت یکسانی داشت. فروشگاههای اینترنتی فراوان در ایران وجود دارد که در پهنه وب فارسی فعالیت دارند و همه هم داعیه‌دار این هستند که به مشتریان خود توجه دارند و محصولات با کیفیت ارائه می کنند. اما به نظر می رسد طرح چنین مسائلی نه تنها برای مشتریان خوشایند نیست، بلکه نشان دهنده واقعی تبلیغاتی بودن آن است.

 اگر کمی منطقی به موضوع نگاه کنیم در می یابیم که خوب بودن و بد بودن هر فروشگاه اینترنتی، مشتری مدار بودن یک فروشگاه آنلاین و هر کسب و کاری که در سطح و اندازه‌های بنگ گود در حال فعالیت است، از عملکرد آن فروشگاه قابل بررسی است.

 به عبارت دیگر ما به جای اینکه بگوییم یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد بروز، ارزان و متعهد هستیم و ضمانت های کاملی در مقابل خرید به شما ارائه می‌کنیم ؛ می گوییم لطفا عملکرد ما را بررسی کنید. پس لطفاً اگر می خواهید بنگ گود را بشناسید و از ما خرید کنید یا با ما قرارداد همکاری برقرار کنید، نگاهی به عملکرد ما داشته باشید؛ نظرات مشتریان ما را بررسی کنید و فعالیت های مختلفی که در همه زمینه ها در قالب نظرسنجی، مسابقات، خدمات پس از فروش و به طور کلی  آنچه که توجه ما به مشتریان را می رساند؛ بررسی کرده تا به یک شناخت واقعی نسبت به مجموعه بنگ‌گود دست پیدا کنید.

 

ویژگی‌های فروشگاه اینترنتی بنگ گود

اما اگر بخواهیم برای شناخت و اطلاع شما خدمات نگرش توانمندی ها و ویژگی های خودمان را مطرح کنیم باید اینگونه بگوییم:

بنگ گود یک فروشگاه اینترنتی بزرگ است که اگر تا به امروز اسم آن را نشنیده اید به خاطر آن است که ما اعتقادی به تبلیغات های کاذب نداریم. همه تلاش و پتانسیل ما برروی ارائه خدمات به مشتریان و افرادی است که به ما اعتماد می کنند.

بنگ گود اعتقادی به صرف هزینه‌های میلیاردی برای تبلیغات های آنچنانی ندارد.هر عقل سلیم و انسان آگاهی می داند که ویترین های پرنور و تبلیغات های آنچنانی هزینه های خود را از جیب مشتریانشان تامین کنند. یعنی اگر غیر از این باشد جور در نمی آید! پس اگر بنگ گود را تا به امروز نمی شناخته اید چیزی از ارزش ها، توانمندی ها و تلاش‌ هایی که برای ارائه خدمات رضایت بخش به کاربران داریم کم نمی کند.

 

خرید هر چیزی از هر کجای دنیا

بنگ گود یک فروشگاه اینترنتی ایرانی است که با تمامی کمپانی ها و شرکت های تولیدی در سرتاسر جهان ارتباط دارد و می تواند شرایطی را فراهم کند تا شما هر کالایی که می خواهید را از هر نقطه دنیا به آسانی تهیه کنید و برای این خرید هیچ گونه دغدغه و نگرانی نداشته باشید. چراکه نام قابل اعتمادی به نام بنگ گود تضمین خرید شماست حال این خرید از سامسونگ، شیائومی، ال جی، سونی یا هر برند دیگر در چین باشد تا هر کمپانی دیگر یا هر سایت اینترنتی دیگر در هر کجای دنیا.

ضمانت های قانونی کامل

بنگ گود تمامی مجوزها و ضمانت هایی که باید برای فروش اینترنتی داشته باشد را در اختیار دارد اما آن چیزی که موجب می شود ما به مشتریان ما تعهد داشته باشیم نظارت های قانونی و حقوقی نیست ما عمیقاً باور داریم که در مقابل مشتریان مسئولیم و همان نگرش اصیل و حقیقی که هر انسان یا مجموعه شرافت مندی باید خود را به آن ملزم بداند را در تمامی زمینه ها به کار می بندیم.

سرعت در تحویل کالا به مشتریان

 بنگ گود یک فروشگاه اینترنتی وسیع است که به خاطر این که بتواند محصولات را با نازلترین قیمت و سرعت عمل بالا به دست مشتریان خود برساند انبار های متعددی در ایران دایر کرده تا آنچه که مشتریان سفارش می‌دهند را سریعاً به دست آنان برساند.

ضمانت کیفیت و قیمت

بنگ گود در مقابل تمامی محصولاتی که به مشتریان می فروشد مسئول است ضمانت قیمت ضمانت کیفیت ضمانت پشتیبانی و همه آنچه که مشتریان انتظار دارند از یک خرید خوب به دست بیاورند در فروش های بنگ گود جاری و برای شما خریداران عزیز فراهم است.

ارتباط آسان با مدیران و کارشناسان

بنگ گود آسان‌ترین پل ارتباطی با مشتریان را ایجاد کرده است شما به راحتی می توانید با ما ارتباط بگیرید چه به صورت آنلاین و چه به صورت مراجعه حضوری و با مدیران با کارشناسان ما در زمینه آنچه که می خواهید گفتگو کنید و در این ارتباط تمام تلاش ما این است که اعتماد کامل کاربران و خریداران خود را فراهم کنیم. 

 منبع علمی قابل استناد

بنگ گود با تولید محتوای مفید و کارشناسی شده توسط تیم متخصص نه تنها به وظایف خود به عنوان یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد عمل می کند بلکه با ارائه مقالات و تحلیل های واقعی و صحیح در زمینه کالاهای مختلف کمپانی های بزرگ به مرجع و منبع قابل استنادی برای پژوهشگران کارشناسان اقتصادی محسوب می شود.

موجودی انبارها

بنگ گود جدیدترین کالاها و محصولات روز دنیا را در انبارهای خود موجود دارد و می کوشد همه ی آنچه که شما نیاز دارید را با نازلترین قیمت و سود اندک به مشتریان خود عرضه کند.

ضمانت خرید

بنگ گود ضمانت ها و خدمات پس از فروش واقعی به کاربران و مشتریان خود ارائه می‌کند شما هرگز چه قبل و چه پس از خرید مشکلی پیدا نخواهید کرد و در سیاست های کاری ما همواره سعی شده است تا همه چیز منصفانه و منطقی و به سود خریداران تعیین شود.