خرید کالا از چین

تمام تلاش ما بر این بوده تا بتوانیم تمام محصولاتی که نیاز شما هست و در ایران موجود نمی باشد را از سایت های معتبر چین وارد کنیم؛ بنابراین تمامی محصولات که در سایت  www.banggood.ir مشاهده می کنید از انبار چین می باشد که بصورت رایگان برای شما کاربران عزیز ارسال می گردد.

تمامی مشتریان پس از تکمیل خرید ، یک شماره سفارش دریافت می کنند و آن را بایستی نزد خود نگه دارند. پس از تکمیل خرید، سفارش شما از طریق سیستم به اطلاع همکاران ما خواهد رسید و پس از ثبت سفارش و تحویل بسته به پست، یک کد رهگیری پستی به مشتری (از طریق سامانه پیامکی) ارسال می شود که مشتری می تواند به وسیله آن در سایت www.17-tracker.com بسته ارسالی خود را رهگیری کرده و از موقعیت مکانی آن در هر لحظه مطلع شود.

طبیعتا زمان رسیدن مرسوله به دست مشتری نسبت به مرسولات پستی داخلی، کمی طولانی تر صورت می گیرد و طی سوابقی که تیم بنگ گود نسبت به واردات این محصولات از طریق پست را داشته، میانگین زمان رسیدن مرسوله به گمرک امام خمینی را حدود 7 الی 25 روز تخمین میزند. این مدت، از زمانی شروع می شود که محصول شما از کشور مبدا پست شود یعنی زمانی که کد رهگیری را از ما دریافت می کنید.همچنین زمان ترخیص مرسولات از گمرک تا پست مرکزی استان و تحویل به دست مشتری بین 7 تا 12 روز میباشد.

دقت داشته باشید که تاخیر های احتمالی که بعضا از جانب شرکت های پستی برای تحویل محصولات رخ می دهد در حوزه اختیارات فروشگاه نمی باشد و درصورت وجود تاخیر در رسیدن بسته ها هیچ  مسئولیتی متوجه فروشگاه بنگ گود نخواهد بود؛ اما طبق قوانین فروشگاه  در صورت نرسیدن محصول، وجه آن به مشتری بازگشت داده خواهد شد.
در تمام طول این فرایند پشتیبانی ما در تمام ساعات شبانه روز همراه شما خواهد بود و آماده پاسخگویی سوالات و پیگیری سفارشات شما تا زمان رسیدن مرسوله به دستتان، می باشد.

شرایط رجیستری محصولات:
لازم به ذکر است با رویه جدید سامانه همتا و مشکلی که در زیر ساخت این سامانه وجود دارد رجیستری کلیه محصولات اعم از گوشی ، تبلت ، دستبند و ساعت های هوشمند با مسوءلیت خریدار میباشد و فروشگاه بنگ گود هیچ ضمانتی در قبال رجیستری این محصولات بر عهده ندارد. شایان ذکر است کلیه سفارشات ارسالی از چین به خواست مشتری و آگاهی وی از قوانین خرید از چین ثبت سفارش میشنود و فروشگاه بنگ گود صرفا وظیفه ثبت سفارش و پیگیری و تحویل سفارشات تا گمرک تهران رو بر عهده دارد. 
 قابل ذکر است مسئولیت رجیستری گوشی های موجود ایران بر عهده فروشگاه می باشد.

هنگام تحویل سفارش:

دستگاه های ماینر شامل هزینه گمرکی و رجیستری نمی شوند و قیمت درج شده در سایت هزینه تمام شده  تحویل در انبار تهران می باشد.
در هنگام تحویل سفارش(گوشی ، تبلت ، ساعت های هوشمند) ، مشتریان می بایست هزینه پست و گمرک را به مامور پست پرداخت کنند.  هزینه گمرکی که اداره پست دریافت می کند متفاوت بوده؛ اجناسی که دارای هزینه گمرک هستند مانند کالاهایی همچون گوشی های موبایل، تبلت ها و گجت های هوشمند بر طبق تعرف گمرکی که شانزده درصد ارزش پایه دلاری محصول  ضرب در  دلار دولتی 4200 محاسبه می شود ، که بایستی هنگام تحویل مرسوله  در اداره پست استان داده شود (دقت کنید که این قیمت بصورت میانگین ذکر شده و همینطور که گفته شد در بعضی مواقع هزینه ای دریافت نشده و در بعضی مواقع نیز بیش از قیمت ذکر شده دریافت شده)، این تفاوت قیمت ها همچنین در شهر های مختلف دیده شده.

در صورتیکه اداره پست شهر مقصد (آدرس مشتری) درخواستی بیش از حد معقول برای ورود کالا از مشتری درخواست کند ، مسئولیت این موضوع متوجه فروشگاه بنگ گود نخواهد بود.

نکته: بر روی تمامی بسته های پستی ارسالی (اعم از گوشی ها، تبلت ها و لوازم جانبی ها) قیمت متناسب با ارزش کالا درج خواهد شد همچنین گمرکی شامل دستگاه های ماینر و سایر تجهیزات ماینینگ نمیشود.

ممنون از انتخاب و همراهی با ما