خرید کالا از چین

تمام تلاش ما بر این بوده تا بتوانیم تمام محصولاتی که نیاز شما هست و در ایران موجود نمی باشد را از سایت های معتبر چین وارد کنیم؛ بنابراین تمامی محصولات که در سایت  www.banggood.ir مشاهده می کنید از انبار چین می باشد که بصورت رایگان برای شما کاربران عزیز ارسال می گردد.

تمامی مشتریان پس از تکمیل خرید ، یک شماره سفارش دریافت می کنند و آن را بایستی نزد خود نگه دارند. پس از تکمیل خرید، سفارش شما از طریق سیستم به اطلاع همکاران ما خواهد رسید و مراحل خرید و بسته بندی سفارش در انبار چین یا دبی انجام شده و در بازه حداکثر 14 الی 25 روزه تحویل مشتریان عزیز خواهد شد. مشتریان عزیز دقت داشته باشند  رجیستری تمام دستگاههایی که سیم کارت خور هستند  اعم از گوشی ، تبلت و  ساعت، در سامانه اظهار نامه گمرکی تلفن های همراه ( https://epl.irica.gov.ir/ImeiRegister?3 ) و به صورت مسافری به پاسپورتی که از آخرین تاریخ سفر ثبت شده بیشتر از 60  روز رد نشده باشد.

  محصو لاتی مانند تبلت و لوازم خانگی و  دستگاه های ماینرو گجت ها  شامل هزینه گمرکی و رجیستری نمی شوند و قیمت درج شده در سایت هزینه تمام شده  تحویل در انبار تهران می باشد.

ممنون از انتخاب و همراهی با ما